אודות

ד״ר אמיר וולף

רופא מומחה לשיקום פה, לסת ופנים

אודות

ד״ר אמיר וולף נולד ב 1979 וגדל באזור השרון. בסיום לימודיו באוניברסיטת ת״א התמחה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי רמב״ם. במסגרת התמחותו עסק במגוון רחב של ניתוחים בפנים ובלסתות. לאחר סיום ההתמחות, נשאר במחלקה כרופא בכיר. בשנת 2017 התקבל לשנת השתלמות (Fellowship) במחלקה לכירורגיה פלסטית ונוירוכירוגיה במוסד הרפואי היוקרתי:  Johns Hopkins University School of medicine, Baltimore, Maryland, USA.

במסגרת תת התמחות עסק בשחזורים של גולגולת, פנים וקרקפת בחולים לאחר ניתוחי ראש.

במקביל לעבודתו הקלינית, עוסק ד״ר וולף במחקר וכן כתב מאמרים רבים בנושא כירורגיה של פה ולסת, שתלים דנטלים וניתוחי שחזור גולגולת אשר התפרסמו בספרות המקצועית העולמית. כמו כן משמש כחבר בוועדה וסוקר בעיתון מוביל בתחום התמחותו Journal of Craniofacial surgery.


במסגרת זו ד״ר וולף הרצה במספר גדול של כנסים בינלאומיים בנושאים הקשורים לכירורגיה משחזרת של הראש והפנים. בנוסף, היה ד״ר וולף מהמייסדים של האיגוד לנוירופלסטיקה משחזרת.

https://en.wikipedia.org/wiki/Neuroplastic_surgery

במסגרת עבודתו הקלינית בבית החולים עוסק ד״ר וולף במגוון רחב של ניתוחים בפנים לרבות שיחזורי גולגולת וקרקפת, תיקון פציעות של רקמות רכות ועצמות הפנים, טיפול בזיהומים קשים של הלסתות, ניתוחים של חלל הפה והפנים, שתלים דנטלים, השתלות עצם, הרמות סינוס, עקירות שיניים מורכבות וכירורגיה אסתטית זעירה של הפנים.
 בנוסף, משמש ד״ר וולף ככירורג במרפאה של קופת חולים כללית סמייל בחיפה. 
חוות דעת משפטיות בתחום רשלנות רפואית הינו תחום נוסף בו ד״ר וולף עוסק במרפאתו.

icon

לא צריך לסבול מכאבי שיניים, יש פתרון!

כירורג פה ולסת

השאירו פרטים וצוות המרפאה יחזור אלייך בקרוב

map1

המרפאה שלנו

רחוב מוריה 44, חיפה

mail1

יצירת קשר עימנו

contact@oral-surgery.co.il

דילוג לתוכן